Dział January, 2009

Torty na Walentynki

Tuesday, January 27th, 2009

Pomysły na “Święto zakochanych”

Jak co roku, sprawdzamy co nowego cukiernicza branża oferuje z okazji “Walentynek”. Znalezione w sieci zdjęcia pokazują, że poza standardowymi dekoracjami tortów i ciast - serc, pojawiają się coraz zabawniejsze propozycje z okazji “święta zakochanych”. Jak zwykle publikujemy najciekawsze, żeby Państwa zainspirować do zrobienia podobnych wypieków w domu.

Ośmiornica z parówki

Tuesday, January 27th, 2009

Pomysł na ciekawe śniadanie

Każdy, kto ma dziecko niejadka wie jak ciężko zmusić go do zjedzenia zwykłej kanapki. Postaram się przygotować różnego rodzaju potrawy przede wszystkim bardzo proste do wykonania przez rodziców, które z pewnością spodobają się dzieciom.
Tym razem ośmiornica z parówki. W ten sam sposób można przygotować każdego rodzaju kiełbaski.

Torty rosyjskie

Wednesday, January 21st, 2009

Mistrzowie cukiernictwa

Już po raz drugi prezentujemy mistrzów rosyjskiego cukiernictwa. Oczywiście pokazywane torty są bardzo precyzyjne, a co za tym idzie również bardzo pracochłonne. Jednak warto poświęcić  czas na ich oglądanie, czerpiąc inspiracje. Bo oczywiście nie każdy z nas może poszczycić się w swoim dorobku tak misternie wykonanym ciastem.

Sałatka brokułowa

Tuesday, January 20th, 2009

Zielona wersja sałatki z majonezem.

Sałatka w  podstawowej wersji jest alternatywą dla zwykłej sałatki jarzynowej. Po dodaniu ugotowanych tagliatelle zyskuje nowy smak. Jest bardzo kolorowa i z pewnością będzie atrakcją na każdym przyjęciu.
Jej dodatkowym plusem jest niewielka ilość składników potrzebnych do jej przygotowania.


Strona dumnie reprezentowana przez Wordpress