Dział February, 2008

Walentynkowe wypieki

Wednesday, February 13th, 2008

Pomysły na słodkie Walentynki

A na deser walentynkowe torty i ciasteczka. Być może, któryś z pomysłów dekoracji zainspiruje Państwa do przygotowania odświętnego ciasta.

A wszystkim zakochanym życzymy słodyczy nie tylko od święta.

Walentynkowe koreczki

Wednesday, February 13th, 2008

Przekąska na kolacje we dwoje.

Kolejna propozycja dekoracyjnej przekąski. Specjalne, walentynkowe koreczki, do jedzenia we dwoje. Serduszka w warzywach i żółtym serze wycinamy za pomocą małej foremki. Kompozycja może składać się z samych czerwonych serduszek na górze, można też poeksperymentować z kolorami np. wycinać w kolorowej papryce, lub żółtym serze. Idealna dekoracja walentynkowej kolacji przy świecach.

Kanapeczki dla zakochanych

Wednesday, February 13th, 2008

Przekąska na Walentynki

Walentynki, czyli święto zakochanych już za kilka dni. W ten szczególny dzień warto przygotować uroczyste śniadanie dla wyjątkowej osoby. Ja polecam bardzo proste i dekoracyjne “mini-kanapeczki”. Kształty serc wycinamy za pomocą foremek do pierniczków i dekorujemy ulubionymi produktami. Możemy również np. w papryce wyciąć “okolicznościowy” napis.

Mistrzowie rosyjskiego cukiernictwa

Wednesday, February 6th, 2008

Torty stworzone przez rosyjskich cukierników.

Te rewelacyjne dzieła sztuki pochodzą od naszych wschodnich sąsiadów, którzy dali upust swojej fantazji i wyobraźni. Prezentowane poniżej dzieła po raz kolejny dowodzą, że mistrzów ozdabiania i dekorowania coraz częściej można znaleźć we wschodniej części naszego globu. Proszę podziwiać kunszt i odwagę i oczywiście dzielić się z nami swoimi dokonaniami.


Strona dumnie reprezentowana przez Wordpress