Dział October, 2007

Róże z marchewki

Tuesday, October 30th, 2007

kompozycja z marchewkowych różyczek
Róże z marchewki można wykonać na kilka sposobów. Ja przedstawiam ten, który moim zdaniem jest najprostszy i dzięki kilku moim ulepszeniom uda się na pewno. Trzy róże wystarczą aby uzyskać rewelacyjną kompozycję, która będzie zachwycać wszystkich gości. Dodatkowo cena róży z marchewki uzależniona jest jedynie od ceny… marchewki.

Myszka z rzodkiewki

Tuesday, October 30th, 2007

dekorowanie potraw
Myszka wykonana z rzodkiewki to idealny sposób na niejadka. Taką myszką możemy również dekorować półmiski z serem. Wykonanie jej jest bardzo proste, cała trudność polega na dobraniu odpowiednio długiej rzodkiewki z tzw. ogonkiem.

Nagietki

Tuesday, October 30th, 2007

nagietki dekoracja z marchewkiStopień trudności wykonania ozdoby:

Dekoracja ta prezentuje się bardzo ładnie zarówno jako pojedyncza ozdoba, jak i kompozycja zdobiąca np. sałatki, ryby, galaretki, itp. Dodatkowo jej wykonanie jest banalne i nie przysporzy problemu nawet początkującej kucharce. Podkreślić należy również znikomą cenę tej niebanalnej ozdoby.

Pomysły mistrzów dekoracji

Monday, October 15th, 2007

Co potrafią z warzyw i owoców wyczarować profesjonaliści? Właściwie wszystko… Wprawna ręka nie boi się żadnych wyzwań, a ogranicznikiem dla mistrzów może być jedynie wyobraźnia. Mam nadzieje, że niektóre z pomysłów zainspirują Was do tworzenia dekoracyjnych potraw, które ozdobią niejedno przyjęcie.


Strona dumnie reprezentowana przez Wordpress