Dział ‘Dekoracje z warzyw’

Uśmiechnięta dynia na Halloween

Friday, November 1st, 2013

 

Jak zrobić lampion z dyni

Kolejny pomysł na przygotowanie dyni na Halloween. Tym razem chciałam aby dynia nie straszyła, a poprawiała mi humor. Wycinanie trwało 2 godziny. Efekt jest jednak warty poświęconego czasu.
Nie ma osoby, która nie uśmiechnęłaby się na jej widok.

Zielona przekąska z ogórka

Friday, July 27th, 2012

ogórek na przyjęciaOgórek i serek - najlepsze na koreczki
Poziom trudności: 1,5

Przekąska jest banalnie prosta w wykonaniu. Może służyć jako dodatek do kolacji, lub imprezowe menu - w zależności od tego ile mamy ogórków w lodówce.
Ja zrobiłam mocno czosnkowe nadzienie ale możecie eksperymentować. Karbowane brzegi również nie są konieczne.

Duży kwiat z marchewki

Tuesday, July 17th, 2012

kwiat z marchewkiPomysłowa ozdoba półmiska
Poziom trudności:

Podstawą są nacięcia w słupku z marchwi, które widzieliście już wcześniej i ostra obieraczka do warzyw. Zamiast pomidorka do ozdobienia środka kwiatu można użyć czarnej oliwki lub ładnie naciętej rzodkiewki.

Dekoracyjne malwy

Thursday, June 2nd, 2011

Ozdoba z białej rzodkwi

Bardzo prosta dekoracja, którą najlepiej zrobić przy pomocy specjalnej strugaczki. Jednak pojedyncze pasmo można również wyciąć za pomocą obieraczki do warzyw. Po zrolowaniu otrzymujemy białe kwiaty - pocierając czerwonym burakiem bardzo szybko można je przemienić w różowe.

Szybko i bezpiecznie doładuj telefon na kartę. Obsługujemy wszystkie polskie sieci GSM. DOŁADOWANIA numerów wszystkich operatorów. DARMOWE doładowanie komórki ... DOŁADUJ TELEFON NAJTANIEJ! - doladujsie.pl

Strona dumnie reprezentowana przez Wordpress